Kursused

Videoseeria Mehelt Naisele

 

Just sellise nimega on see mõnusalt ehe ja filtriteta jutuajamine, kus mees räägib naisele mehest - kuidas mehed toimivad, kuidas nendega kergemini hakkama saada ja koos luua.

 

Seeriast leiad 11 jutuajamist, kus Kaia küsib ja Andrues vastab teemadel:

1. Mehe ja naise olemus
2. Mehe ja naise rollid
3. Mees ja emotsioonid
4. Mehe kiitmine
5. Manipuleerimine
6. Oma aeg
7. Kuidas saada meest
8. Mida mees naises näeb
9. Sõprus
10. Kuidas meest muuta
11. Lõpp ehk elu selgeltnägijaga


Videoseeria kogukestuseks on 4h ning jagatud teemade kaupa lühemateks ja pikemateks vestlusteks pikkuses 16-40 minutit.
Samuti on igast videost kättesaadav ka helifail.

Mittemõtlemise kursus

Sinu loomulik olemus on armastus ja sa koosned valgusest. Ainus mis meil segab seda kogemast on meie vana hea sõber mõistus, kes mõtleb mõtteid. Mõtlemine on tore kuid kui me mõtleme mõtet mis teeb meile halva tunde, on meil halb tunne. Ja see on midagi mida mitte keegi ei soovi tunda. Nüüd enne kui sa saad head tunnet tekitavat mõtet mõtlema hakata on vaja peatud. Kasvõi korraks üldse mõtlemises peatuda. Ja selleks on see kursus siin. Kursus sellest, kuidas mittemõelda.

Kursus koosneb üheksast osast. Iga päev tuleb sulle e-postile kiri kus on selle päeva video ning eraldi selle vido helifail.

 

Selgeltnägemise intensiivkursus

Lisaks Selgeltnägija Käsiraamatu kirjutamisele tegin ma selgeltnägemise kursuse. Sest jätkuvalt olen täiesti veendunud, et selgeltnägemine ehk enda mittefüüsilise osaga kontaktis olemine ei ole midagi, mis on mingi eriline ja haruldane omadus, vaid see on iga inimese loomulik osa. Sa lihtsalt ei ole sellele tähelepanu pööranud kui millelegi, mida on võimalik harjutada nagu iga muud oskust siin ilmas. Selgeltnägemise intensiivkursuses räägin sulle rahulikult ja lihtsalt lahti, kuidas see maailm on füüsikalises mõttes tehtud ning kuidas seda mõistes on sul võimalik ajatus ruumis ringi liikuda. Saada vastused sinu küsimustele ja lahendused probleemidele.

Selgeltnägemise intensiivkursus aitab sul peaasjalikult saada ühenduse endaga, oma mittefüüsilise poolega. Ja see selgeltnägemise osa, on mõnes mõttes endaga kontaktis olemise kõrvalprodukt. Sõltumata sellest kas sa soovid sõna otseses mõttes selgeltnägija olla või lihtsalt oma erinevate osadega ühenduse taastada, aitab see kursus sul igapäevaselt argielu-asja palju rahulikumalt ja rõõmsamalt teha.

Kursus koosneb üheksast YouTube videost kus ma räägin sulle, mis see selgeltnägemine, kui sinu loomupärane sulle igal juhul ligipääsetav oskus on ja kuidas seda oskust iseendas treenida.

Kursuse saadan sulle e-kirjaga. Kõik kurse osad jäävad sulle vaatamiseks/kuulamiseks piiranguteta.

 

 

Kõrgema minaga rääkimise kursus

 

Kui Selgeltnägemise intensiivkursus on mõnes mõttes esimene samm selles mittefüüsilises maailmas ringijalutamise teekonnal siis Kõrgema Minaga rääkimise kursus on juba spetsiifilisem seletus, kuidas justnimelt rääkida oma mittefüüsilise poolega. Jah, igasugune tajumine, kõhutunde järgi toimetamine ja selgeltnägemine vaimusilmas on väga tore ning mõnus abivahend inimeseks olemisele, kuid inimesena meeldib meile suhelda. Ja mis saab olla paremat kui suhelda enda selle osaga, kes on kogu aeg sinuga, selles ajatus ruumis ja justkui lõputus raamatukogus, kus kõikidele sinu küsimustele on vastused olemas.

Kursus koosneb kümnest YouTube videost kus ma räägin sulle, kuidas oma Kõrgema Minaga rääkida. Igast videost olen teinud kuulamiseks ka helifaili.
Peale seletavaid videoid saadan Sulle veel kaheksa harjutust, millega oma uusi oskuseid treenida.

Kursuse sisu tuleb sulle e-kirjaga iga kahe päeva tagant ja kestab üle kuu aja.
Kõik kurse osad jäävad sulle vaatamiseks/kuulamiseks piiranguteta.​